Trendy w designie na 2018 rok

Design łączy się z niebanalnym pomysłem i oryginalnym wykonaniem, które sprawiają, że produkty noszące te miano na długo zapadają nam w pamięć. Mówiąc o designerskiej lampie mamy na myśli taką, która stworzona została z tektury. Designerska sukienka może być utkana z siatki rybackiej, a kolorowy krawat zrobiony z plastiku. Design to wachlarz kolorów, przeróżnych materiałów i krojów, czyli masa zaskakujących projektów, przekształcona w coś realnego i namacalnego.

Coraz bardziej modne stają się transparentne krzesła, wykonane ze szkła lub poliwęglanu. Odporne na zarysowania i niebezpieczne promienie UV, uświetnią każde kameralne przyjęcie na tarasie lub w ogrodzie. Projektanci zrobili wszystko, aby spełnić wymagania każdego klienta proponując im krzesła zupełnie bezbarwne bądź upstrzone wieloma fantazyjnymi wzorami.

Z nowości w bieżącym roku powinny być zadowolone również dzieci. Specjalnie z myślą o nich pojawiły się na designerskim rynku nowe lampy. Przepiękne motywy przeniesione zostały na stal, z której lampa jest wykonana. W ten sposób kształty do złudzenia przypominają wesołą karuzelę z konikami, zapewniając najmłodszym niesamowite wrażenia świetlne, kształtujące ich kreatywność. Nowością jest również chłopięcy ścienny samolot, którego śmigła wskazują nam aktualną godzinę oraz wieszaki dla księżniczki do dziewczęcego pokoju.

W modzie do łask powraca „mała czarna”, jednak koniecznie w obecności niestandardowych elementów, na przykład dwóch symetrycznych kieszeni po bokach. Ciekawymi propozycjami są także sukienki z luźnym golfem, wypełniającym dekolt oraz sukienki tematyczne: w stylu militarnym, marynarskim czy retro. Hitem sezonu mają szansę stać się damskie kombinezony, czyli tak zwane „spodnium” – zwiewny i zarazem lekki materiał z jedwabiu, łączący ze sobą w pasie część górną i dolną. Dzięki takiemu strojowi każda kobieta skutecznie podkreśli swoją indywidualność i seksapil. Mężczyźni za to mogą pochwalić się posiadaniem designerskich spodni z niskim krokiem typu baggy z klapą i fantazyjną podszewką.Dodaj artykuł za darmo